RSS Feed

Erotyczny trójkącik

18 grudnia 2012 by admin

group sex

Tutaj nie ma miejsca na prywatność, czy serdeczność. Nie wspominając o miłości. Sex we troje jest czystym seksualnym popędem, eksperymentem erotycznym także zaspokojeniem jednej z fantazji męskich. Sobie wyobraź – 2 zmysłowe kobiety także ty. Trójkąty to kompozycja ekshibicjonizmu, wstydu, pokonywania barier (także takich homoseksualnych) oraz niezwykle mocnych bodźców, tak wzrokowych, jak także fizycznych. Jeżeli sex sprowadzimy wyłącznie do przyjemności czysto fizycznej, trójkąty były by na samym szczycie listy najlepszych odczuć erotycznych.

Jest zupełnie prawdopodobna opcja, iż takiego rodzaju wyszukiwania nowych doznań może zakończyć się kłopotami w związku stałym plus zachwianiem relacji między partnerami. Zwłaszcza, jeżeli dojdziemy do etapu, że „oklepany” sex nie sprawia nam przyjemności, a satysfakcję przynosi jedynie rozrywka w gronie nieco większym.

Wykonywanie seksu w troje lub partnerów wymiana może kojarzyć się z powstaniem jakichś określonych nowych zachowań. Czyli: kto posmakował seksu w trójkącie, może już mu kompletnie nie pasować schematyczny sex we dwoje. W grę wchodzą nowe doznania. Ta nowiutka wielkość wrażeń i odczuć dla co niektórych ludzi może być niezwykle atrakcyjna. Zagrożenie polega na tym, iż to, co zrazu traktowane jest jako rozrywka bądź pewnego rodzaju doświadczenie, przeobraża się następnie w styl życia.

Zwolennicy grupowego seksu twierdzą, że każde urozmaicenie jest dobre. Bardzo ważna jest radość, spełnienie również sex bez zobowiązań. Przede wszystkim gdy partner też zgodę wyraża na tego typu eksperymenty. O ile już ta akceptacja jest nie ma problemu ze znalezieniem chętnego do uciechy w troje. Portale erotyczne oraz randkowe wprost w szwach pękają od tego rodzaju ogłoszeń. Jak już było napisane wcześniej, nie każdy partner ma ochotę na eksperymenty, gdyż mogą one sprawić destabilizację w związku udanym również pożyciu.

Problemem może być zazdrość, albo bojaźń o swe umiejętności łóżkowe, względnie lęk przed stratą partnera. Skutkiem tego też nawet układy, w jakich obyczajowe zależności są dosyć swobodne nie zawsze się na to decydują. Przeważnie poprzestają na jednorazowym doświadczeniu także kolejne próby ograniczają. Większość internautów komentujących sugestia seksu w gronie nieco większym uważa, że na metę dłuższą tegoż typu układy gubią związek wywołując emocje niezdrowe także zawiść. Czy warto więc ryzykować dla chwili radości, choćby najprzyjemniejszej?

Podziel się na:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>